خوش آمدید
رنگ هاویلوکس
شرکت رنگ هاویلوکس

رنگ هاویلوکس

شرکت رنگسازی هاویلوکس با هدف تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی در سال ۱۳۳۹ آغاز به کار کرد. این شرکت در ۱۰ کیلومتری غرب تهران قرار گرفته و مساحت کنونی آن ۵۰ هزار متر مربع است. شرکت هاویلوکس موجب اشتغال زایی بسیار زیادی شده است. به طور کلی، شرکت رنگسازی هاویلوکس متشکل از سه کارخانه تولید پوشش‌های پودری، رنگ ‌های مایع صنعتی و ساختمانی و تولید رزین‌های آلکیدی می باشد. این شرکت سالانه بیش از ۴ هزار تن اقلام مختلف پوشش های پودری، ۲۰ هزار تن رنگ های مایع ساختمانی و صنعتی و همچنین ۵ هزار تن رزین های آلکیدی تولید می کند.

 

شرکت رنگ هاویلوکس

 

در سال ۱۳۷۳ واحد رزین شرکت هاویلوکس اقدام به خرید ماشین آلات مدرن اروپایی نمود و همین امر موجب شد تا بهره وری و تولید محصولات افزایش یابد. همچنین، علاوه بر مصرف داخلی، نیاز بسیاری از تولید کنندگان رنگ دیگر را تامین نماید. در سال ۱۳۸۴ واحد تولید رنگ های ساختمانی با استفاده از دانش روز شرکت کاپارول آلمان، اقدام به تولید نسل جدیدی از رنگ های ساختمانی پایه آب نمود.

در سال ۱۳۷۸، واحد تولید پوشش‌های پودری با استفاده از دانش فنی شرکت HYUNDAI کره و همچنین استفاده از ماشین آلات پیشرفته اقدام به تولید محصولات جدید نمود. هم اکنون بخش مهمی از نیازهای صنایع داخلی همانند لوازم خانگی، قطعات خودرو و صنایع فلزی را شرکت رنگسازی هاویلوکس تامین می کند.

 

ویرا تجارت ارغوان نماینده اصلی و با سابقه رنگ هاویلوکس می باشد.